Koloryzacja INOA, czyli naturalne i skuteczne farbowanie włosów bez amoniaku!

Osoby, które regularnie zmieniają swój wygląd wiedzą, że częsta koloryzacja ma wpływ na strukturę włosów i prowadzi do ich przesuszania. Często są one na tyle osłabione, że zaczynają wypadać. Na szczęście zmiana koloru nie musi wiązać się z pogorszeniem ich kondycji. Dziś opowiemy kilka słów o koloryzacji INOA, która nie tylko pozwala na uzyskanie pożądanego efektu, ale również dba o odżywienie włosów. Jak to możliwe? 

Czym jest koloryzacja INOA?

INOA to profesjonalna koloryzacja marki L’oreal, którą można wykonać wyłącznie w salonach fryzjerskich pod okiem profesjonalistów. Formuła większości tradycyjnych farb oparta jest na wodzie. W farbach INOA została zastosowana technologia ODS (Oil Delivery System). Oznacza to, że zamiast na wodzie, formuła opiera się na olejku. W tej formule nie znajdziemy również amoniaku: wykorzystano tu bezzapachową substancję o nazwie MEA. Starannie dobrany skład sprawia, że farba nie niszczy struktury włosa, a wręcz go odżywia. 

Jakie korzyści daje nam koloryzacja INOA?

Koloryzacja INOA zapewnia gładkie, lśniące i odżywione włosy od nasady aż po same końce. Dzięki zawartości olejku, pasma nie przesuszają się i nie puszą, są dobrze nawilżone. Koloryzacja INOA ma działanie pielęgnacyjne i może być wykonywana u osób z cienkimi lub przesuszonymi włosami. Nie obciąża fryzury, a dodatkowo ją wzmacnia i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr czy słońce. Dobrze pokrywa siwiznę, a szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie odpowiedniego koloru dopasowanego do urody klientki. Pomimo, że jest naturalną farbą, możemy uzyskać dzięki niej praktycznie każdy odcień, od mroźnej platyny po kruczoczarny. Koloryzacja dobrze pokrywa całe włosy i zapewnia nam uzyskanie jednolitego koloru bez prześwitów. 

Koloryzacja INOA – jak długi efekt?

Warto dodać, że technologia INOA jest trwała, a pigment wypłukuje się w naturalny sposób. Efekt jak po wyjściu z salonu utrzymuje się do sześciu tygodni. Farba nie zawiera amoniaku, a więc jej nakładaniu nie towarzyszy nieprzyjemny zapach. Dzięki zastosowaniu specjalnych składników w mieszance INOA, aplikacja jest wyjątkowo szybka i komfortowa dla skóry głowy. W odróżnieniu do innych farb, ta koloryzacja nie podrażnia, nie powoduje uczucia swędzenia ani pieczenia. 

INOA to bezpieczna i naturalna alternatywa dla tradycyjnych metod farbowania włosów. Pokochają ją przede wszystkim osoby, które często zmieniają kolor włosów i chcą zadbać o ich kondycję.